Matteo

Faq

Najczęściej zadawane pytania - INFORMACJA DLA SKLEPÓW

1. Jakie jest minimum handlowe?

W tej chwili nie mamy minimum handlowego. Możecie Państwo zamawiać od 1 sztuki. 

2. Czy Państwa produkty wykonywane są w Polsce?

Tak, nasza produkcja zlokalizowana jest na terenie Zakładu Karnego w Strzelewie, 10km od Bydgoszcz. W znakomitej większości przypadków produkty wykonywane są z Polskich surowców. Więcej informacji o samej inicjatywie zatrudniania więźniów znajdą Państwo klikając tutaj. 

3. Czy ceny widoczne na stronie to ceny hurtowe?

Nie, są to ceny dla klientów indywidualnych. Oferta hurtowa wyświetli się po dokonaniu rejestracji i zaznaczeniu opcji "firma lub instytucja".

4. Jaki jeszt koszt dostawy zamówienia.

Zamówienia powyżej 500zł netto wysyłane są na nasz koszt. W przypadku zamówień poniżej 500zł netto koszt transportu kurierem to tylko 15zł brutto, dostawa do paczkomatu 12zł brutto.

5. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Produkujemy towar na stan, co oznacza, że większość produktów dostępna jest od zaraz. W większości przypadków zamówienia do sklepów wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych. Ogromną zaletą prowadzenia dzialalnośći na terenie Zakładu Karnego jest możlwiość szybkiego dotrudnienia pracowników, dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować duże zamówienia w krótkim czasie. 

6. W jaki sposób jesteście Państwo w stanie zapewnić wysoką jakość produktów, jeżeli nie są one wykonywane przez doświadczonych rymarzy? 

Decydując się na produkcję na terenie Zakładu Karnego, zdawaliśmy sobie sprawę z rotacji wśród naszej kadry. W związku z tym postawiliśmy się na inwestycję w automatyzację produkcji. Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn, gdzie w sporej części przypadków wystarczy umieścić produkt w maszynie następnie zostanie on obszyty lub wycięty według wcześniej zaprogramowanego wzoru. Nad pracownikami czuwa również doświadczona kadra, która prowadzi kontrolę jakości. Od początku współpracy z zakładem karnym byliśmy pozytywnie zaskoczeni ogromnym zaangażowaniem osadzonych w pracę, wszyscy zdajemy sobie sprawę jak istotna jest jakość wytwarzanego produktu. 

7. Czy zatem wzory są powatrzalne?

Oczywiście, nastawiamy się na masową sprzedaż w związku z tym surowce pochodzą od dostawców, którzy również gwarantują nam powtarzalność produkcji.

8. Czy wystawiacie Państwo fakturę?

Tak, otrzymacie Państwo fakturę VAT ze stawką 23% za zakupiony towar.

9. Jakie są formy płatności:

- pobranie (płacą państwo kurierowi przy odbiorze paczki)

- przelew (przedpłata, przy trzecim zamówieniu termin)

- payU (płatności internetowa)

- PayPal

10. Gdzie możemy zobaczyć Państwa produkty?

Mamy zaprzyjaźniony sklep zoologiczny w Bydgoszczy, który posiada większość naszych produktów na stanie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, umówimy spotkanie. 

11. Jakie są warunki handlowe?

W przypadku zainteresowania polityką rabatową prosimy o kontakt. 

12. Czy towar jest ometkowany?

Tak, każdy produkt posiada swoją tekturową metkę na odwrocie której znajdą Państwo takie informację jak kod produktu, jego rozmiar, nazwa, kod kreskowy. Każdy produkt posiada indywidualny kod EAN.

13. Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, dajemy 12 miesiący gwarancji na nasze produkty. 

14. Jak wygląda procedura reklamacji? 

W przypadku jakichkolwiek problemów z towarem wystarczy wysłać zdjęcie uszkodzonego produktu. Po weryfikacji ustalimy z Państwem czy otrzymacie Państwo nowy produkt, czy podejmiemy się naprawy już zakupionego.  

15. Czy oferujecie Państwo produkcję pod marką klienta?

Tak, prosimy o kontakt po więcej informacji.

16. Co zrobić, aby otrzymać od Państwa katalog produktów?

Wysłać mejla z adresem, na który powinniśmy go dostarczyć.

17. Jak pakowane są produkty?

Produkty zostaną dostarczone w mocnym kartonie. W środku zostaną one pogrupowane w zależności od modelu i rozmiaru.

18. Czy wykonujecie Państwo indywidualne projekty?

Tak, dzięki inwestycji w nowoczesny park maszynowy jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy produkt. 

19. Czy mogę korzystać z Państwa materiałów tj. zdjęcia, filmy oraz opisy?

Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup naszych wyrobów mogą korzystać z naszych materiałów. Dodatkowo możemy przygotować dla Państwa plik ze zdjęciami w wyższej rozdzielczości oraz zdjęciami bez tła. 

20. Czym jest system SAFETY EDGE?

To specjalna technologia przeszycia na łączeniu taśmy (tzw. zygzak) w taki sposób, aby nie podrażnić w żaden sposób Twojego pupila. Technologia ta sprawia, że miejsce, w którym łączona jest taśma jest delikatne w dotyku, nie występują ostre krawędzie. 

Jesteś tu Ty i twój przyjaciel!

Zostań członkiem społeczności oznaczając #matteobydgoszcz
Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco z promocjami, ofertami, nowościami i nie tylko!